FacebookYoutubeInstagram

Inzerce na Slovácku

Kontaktní informace

Nejčtenější noviny na Slovácku

Nejčtenější noviny na SlováckuDOBRÝ DEN S KURÝREM je jediný regionální týdeníku na Slovácku, který si za více jak 15 úspěšného působení na regionálním mediální trhu vydobyl pozici nejčtenějších novin. Vychází každé pondělí v okrese Uherské Hradiště a na 32 atraktivních stranách přináší nejžádanější regionální zpravodajství, exkluzivní sportovní výsledky i podrobné komentáře, reportáže z mnoha kulturních a společenských akcí, zajímavé soutěže i ankety o hodnotné ceny.

Slovácký týdeník DOBRÝ DEN S KURÝREM čte týdně 25 000 čtenářů. Každé pondělí si jej tak čte v průměru každý 6. občan okresu Uherské Hradiště, přičemž osloví téměř každou 2. domácnost regionu.

Cílovou skupinou čtenářů týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM jsou především aktivní obyvatelé regionu, z nichž je 90 % v produktivním věku od 20 do 60 let. Týdeník čtou jak muži (55 %), tak ženy (45 %). Přestože předplatitelé představují pouze 7 % čtenářů, noviny dlouhodobě vykazují stabilní prodejnost.

Nabízíme řešení, ne pouze prostor

Nabízíme řešení, ne pouze prostorZákladní filozofií našich služeb je to, že vám nechceme nabízet pouze inzertní prostor, ale ucelené a smysluplné řešení vašich propagačních a komunikačních potřeb.

Díky přesné znalosti regionu, zdejších obyvatel i jejich mentality či nákupního chování vám nabízíme velmi přesné zacílení vaší komunikační kampaně na danou lokalitu i danou cílovou skupinu. Vypracujeme pro vás promyšlený mediaplán, který bude kreativně a invenčně kombinovat moderní prvky mediální komunikace s osvědčenými modely propagace výrobků, služeb nebo budování značky a dobrého jména firmy v regionu.

Jedině u nás můžeme využít velmi širokou škálu inzertních možností a zajímavé produktové balíčky, v rámci kterých vám nakombinujeme vaši propagaci v novinách i na webu, připravíme pro vás atraktivní PR články, poutavé komerční rozhovory a další moderní prvky.

Peníze, které se vyplatí investovat

Peníze, které se vyplatí investovatŠetřit je důležité. Úspory se však vyplatí pouze tam, kde neohrozí, že přijdete o současné nebo potenciální zákazníky. Proto by firmy měly v období ekonomické krize myslet na svoji účinnou a efektivní propagaci. A právě takové mohou dosáhnout v případě, že využijí pestré inzertní nabídky slováckého týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM.

Inzerce ve slováckém týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM i na internetovém magazínu idobryden.cz se totiž skutečně vyplatí. Díky této propagaci totiž úderně oslovíte přímo vaše současné nebo budoucí zákazníky. Navíc inzerci v novinách můžete nakoupit již od 168,- Kč a reklamní banner na internetu získáte již dokonce od 50,- Kč!

Doslova za pár korun si tak zajistíte to, že o vás budou zákazníci vědět a že vaše místo dobrovolně neuvolníte vaší konkurenci. Vaše obchodní úsilí, zajímavé akční nabídky i mimořádné prodejní akce tak nevyzní vniveč, ale naopak přinesou vaší firmě růst tržeb a tedy i vašich zisků.

Soubory ke stažení

Ceník inzerce na webu pdf PDF, 898.2 kB
Ceník řádkové inzerce pdf PDF, 232.7 kB
Ceník plošné inzerce pdf PDF, 326.2 kB

Kontakt

Simona Pišková
737 277 096
zc.kdd@ecrezni
TOPlist